Zkušenosti lidí s přípravky s Bacillus subtilis

Moje fena (12 let, váha 20 kg) měla hnisavý zánět dělohy. Odmítala jíst, začala pít hodně vody, byla zesláblá a zvracela.

Doktor doporučil operativní odstranění dělohy. Vzhledem k věku psa jsem se rozhodl pokusit se vyléčit nebo alespoň zmírnit celkový stav zvířete jinými prostředky. Pro zmírnění intoxikace byla podána intravenózní kapačka chloridu sodného 0,9% 200 ml.

Na doporučení jsme nasadili preparát Stelkor, stav psa stabilizoval, zvracení zmizelo, ale pes stále odmítal jíst, hnisavý výtok se nezměnil. Zvýšili jsme dávkování Stelkoru na 3krát denně po 2 tablety. Začali jsme dělat výplachy dělohy gelem „Vilista“ 1x denně (Gel byl zředěn teplou vařenou vodou 1:5). Stav psa se začal pomalu zlepšovat, začal jíst maso, pít méně, hnisavé výtoky se snížily, ale teplota byla zvýšená.

Po třech dnech bylo vidět zlepšení, po dalších 4 dnech se vše srovnalo do normálu. Pokrčovali jsme ještě pár dní a pes se cítí dobře.

Bára K.


Přípravky Stelkor a Deprakan (na bázi Bacillus subtilis) mi velmi pomohly na moje zažívací potíže způsobené bakterií dovezenou z Filipín. Díky těmto přípravkům jsem nemusela brát silné antibiotika a do dvou týdnů jsem se úplně vyléčila. Určitě mohu jen doporučit.

Kateřina B.

Je mi 37 let a měla jsem silnou streptokokovou angínu. I když neužívám antibiotika, můj stav byl natolik žalostný, že jsme neměla téměř v krku díru. Celé hrdlo totálně zhnisané, lymfatické uzliny nafouklé. Jelikož jsem nemohla ani pít, hrozila mi hospitalizace kvůli poruchám ledvin. Přistoupila jsem na antibiotika. Tablety jsem po kouskách přes bolest polykala. Po dobrání antibiotik se mi krk zlepšil, ale nevyléčil. Navíc mi přestalo fungovat trávení, střeva byla vymydlená po antibiotikách, střevní mikrobiom totálně stržený. A já dostala velmi silný průjem ( až 15-20 denně na záchodě) plus bolesti a křeče. Dostala jsem od blízké kamarádky tip, tak jsem hledala  a narazila na stránky Stelkoru. Nejdříve jsem volala a konzultovala můj stav s panem Nikolajem, který mi ochotně odpovídal. Pak jsme si ještě vyměnili pár emailů a já si objednala intenzivní kůru Stelkor + Deprekan. Po necelém týdnu užívání se začal průjem snižovat, postupně frekvence klesala a také bolesti a křeče v břichu postupně odeznívaly. Během dvou týdnů se stav vrátil do normálu, nicméně ještě jsem pokračovala v užívání. Chtěla bych ještě poděkovat za velice ochotný a vstřícný přístup pana Nikolaje. Toto je moje osobní zkušenost se Stelkorem a Deprekanem.
Andrea

Produkty Stelkor a Deprekan jsem začala brát poté, co jsem se rok léčila s antibiotiky kvůli komplikovanému průběhu boreliózy a dalších klíšťových koinfekcí. Tyto infekce mi způsobily zánět mozku a míchy, takže mi ztuhla šíje, svaly i klouby, probíhalo brnění v končetinách a cítila jsem velké bolesti v celém těle. ATB mi zabíraly na tyto potíže, že mi částečně odezněly, ale do dvou týdnů po jejich dobrání se mi potíže zase začaly vracet a musela jsem znovu podstoupit další kůry. Podle testů, ale infekce stále zůstávaly v těle. Stelkor a Deprekan jsem začala brát, když mi opět začala tuhnout šíje a jaké bylo mé překvapení, když jsem úlevu pocítila hned během prvního dne. Subjektivně je mi při užívání těchto produktů každý den o něco lépe a z mého pohledu jejich účinky předčily účinky ATB a to bez žádných vedlejších účinků. Léčba stále pokračuje, ale mám teď velkou naději, že povede k uzdravení.
Dita Ř.  

Můj syn trpí od pěti let alergií na pyl. Zvláště silnou reakci má na pyl břízy. To se projevuje formou otoků očí, nosu a plic. Dítě prodělávalo velmi těžké období během kvetení břízy. Trpělo astmatickými záchvaty, které zpravidla vedly k bronchitidě nebo pneumonii. Začátkem května jsem mu po dobu tří týdnů začala podávat po 5-6 tabletách Stelkoru. Výsledek překonal veškerá očekávání. Syn byl schopen absolvovat školní docházku až do konce školního roku, zatímco v předchozích letech obvykle zameškal ze školy kvůli nemoci celý měsíc.

Pavlína M


V 7. měsíci těhotenství jsem onemocněla chřipkou. Dostala jsem od doktora léky a brala je tři týdny, ale nedošlo k úplnému uzdravení. Jeden známý mi doporučil Stelkor. Začala jsem ho aplikovat, rozpustila jsem v ústech každou hodinu jednu tabletu. Již druhý den večer se zdravotní stav začal zlepšovat a po pěti dnech všechny příznaky onemocnění zcela odezněly. A mé dítě se narodilo v řádném termínu a naprosto zdravé.

Julie B


Ve věku pěti let onemocněla dcera těžkou angínou, měla vysokou horečku 39 °C, mandle byly pokryty hnisem a zvětšené. Začali jí podávat Stelkor po jedné tabletě každou hodinu. Musila ji cucat, aby se bakterie, která obsahuje preparát, začala množit v ústech. Druhý den teplota klesla na 37,8°C. A tak se z toho postupně dostala.

Petra B


V prosinci jsem onemocněl zánětem ledvin. Měl jsem těžké bolesti zad a bolesti při močení. Během dne jsem bral po 2-3 tabletách Stelkoru a jednu tabletu Deprekanu každou 1-2 hodiny. Večer se mi zvýšila teplota na 40°C. Příští ráno jsem se cítil mnohem lépe, teplota klesla na 38°C. Pokračoval jsem v léčbě přípravkem Stelkor a Deprekan. Ráno následujícího dne teplota klesla na 36,6 °C a bolest v oblasti ledvin se výrazně snížila. Pokračoval jsem v užívání Stelkoru celý další týden po dvou tabletách 5-6krát denně a postupně se můj zdravotní stav vrátil opět do normálu.

Pavel M


Od dětství trpím na chronická nachlazení a angíny, skoro celý rok mam ucpaný nos. Obvykle jsem byla nemocná i několikrát za rok. Zahájila jsem preventivně užívání preparátů Stelkor a Deprekan, vždy na jaře a na podzim. Na jednu kúru mi postačila dvě balení Stelkoru po 60 tabletách a jedno balení Deprekanu po 80 tabletách. Užívala jsem 2-3krát denně po jedné tabletě od každého preparátu. A tak se mi podařilo výrazně omezit má onemocnění na jedno ročně a moje rýma už není chronická.

Vladimíra Š


V září jsem byl hospitalizován v oddělení infekčních nemocí s diagnózou virové hepatitidy typu B ve stupni mírné závažnosti. Souběžně s lékařem předepsanou medikací jsem užíval Stelkor po osmi tabletách denně. Po týdnu léčby krevní testy ukázaly pokles bilirubinu. Užívání Stelkoru trvalo ještě dalších 10 dní. Opakovaný krevní test provedený pátý den po ukončení léčby ukázal pokles bilirubinu na normál. Po propuštění z nemocnice byly všechny následující krevní testy normální.

Petr K


Během procházky v lese se mi na kůži přisálo klíště, které bylo kvalifikováno jako „infikované encefalitidou“. Druhý den jsem měla horečku kolem 38°C. Bylo mi špatně: slabost, ospalost, zvracení. Měla jsem již dobrou osobní zkušenost se Stelkoru, a tak jsem začala užívat po dvou tabletách 6-7krát denně. Teplota 37-38 °C byla zvýšená po dobu jednoho týdne, pak se vrátila do normálu. Po měsíci této léčby jsem šla na krevní testy. Analýza ukázala, že moje tělo se zachovalo jako po očkování proti encefalitidě a v důsledku toho jsem si vyvinula stabilní imunitu. Lékaři byli velmi překvapeni stejně jako já.

Eva N


Ráno jsem si všiml červené skvrny o rozměrech 4-5 mm v pravém oku. Jelikož jsem sám lékař, rozhodl jsem se, že se budu léčit sám a začal jsem hned užívat antibiotika. Po osmi dnech však nedošlo k žádnému zlepšení, naopak došlo k silnému zarudnutí a výraznému otoku dolního víčka. V důsledku toho jsem vysadil všechna antibiotika a zahájil léčbu gelem Vilista. Rozmíchal jsem preparát ve vodě 1:1 a kapal jsem si do postiženého oka 3-4 kapky 6krát denně. Zároveň jsem začal užívat Stelkor po dvou tabletách 4-5krát denně. Čtvrtý den byl zaznamenán pozitivní účinek: téměř úplné zmizení otoku. Bolestivost ustoupila a snížilo se zarudnutí oka. Pokračoval jsem léčbou Vilistou a Stelkorem dalších šest dní. Poté jsem navštívil očního lékaře, který potvrdil úplné zmizení zánětu v rohovce a uzdraveni celého oka.

Jaroslav N


Moje dítě trpělo od narození do jednoho měsíce zácpou. Musila jsem mu dávat klystýry. Diagnostikování lékaře bylo neradostné: diatéza a střevní disbakterióza. Začala jsem dítěti podávat Stelkor po 1/4 tablety 2-3krát denně. A postižená místa na pokožce jsem mazala několikrát denně gelem Vilista. Následujícího dne dítě mělo poprvé v životě krásně vyprázdněná střeva a v následujících dnech se vše dál zlepšovalo. Do konce týdne od zahájení léčby se pokožka vyčistila a celkově zlepšila.

Marcela B


Prošla jsem kombinovanou léčbou rakoviny prsu. Poté jsem měla příznaky růže na pokožce pravého předloktí a lymfostázy pravé ruky. Měla jsem zimnice a teplotu 39°C. Začala jsem léčení produkty Stelkor a Deprekan. Brala jsem po dvou až třech tabletách 5-6krát denně Stelkor a po jedné tabletě 5-6krát denně Deprekan. Dávala jsem si obklady na ruku s gelem Vilista 2-3krát denně (v ředění 1: 4 s vodou). Po třech dnech takové léčby jsem se cítila lépe. Červené skvrny fleky se zmenšily a otoky kůže se snížily. Léčba pokračovala dalších sedm dní. Zčervenání a otoky kůže zmizely.

Marcela Z