Reference a zkušenosti lidí s přípravky na bázi Bacillus subtilis

Mnohokrát děkujeme, že se s námi dělíte o Vaše příběhy. Vážíme si toho.

Dobrý den, moje manželka měla laboratorně potvrzenou virovou nákazu a o něco později jsem onemocněl i já. Manželka měla kašel a teplotu 39°C, má teplota byla 37,6°C po dobu 5-ti dní. A do 2 dnů jsme měli strašný průjem. Kamarád mi poradil, abych zkusil probiotika s Bacillus subtilis. Má žena a já jsme je začali užívat 6-7 krát denně. Hned následujícího dne se průjem téměř zastavil. Po dalším týdnu jsme byli téměř úplně zdraví. Nyní užíváme jako prevenci a dáváme ho i svým dětem.

Mnohokrát děkuji a zdravím Viktor


Dobrý den, chtěla bych přidat pozitivní recenzi na přípravek s Bacillus subtilis. Dcera po užívání antibiotik nasazených lékařem na zánět ( ženské potíže) nasadila jsem probiotika na 21 dní 3x denně. Hned po antibiotikách totiž nastoupila chřipka, zřejmě oslabená imunita. Po 3 dnech užívání je lépe, nachlazení ustupuje, rýma pryč. Dceři je lépe. Myslím, že za týden bude fit, ale dobereme dávku, abychom posílili obranyschopnost po antibiotikách.

Děkuji. Jana


Dobrý deň, mne sa celkom darí, je to “bomba” mechur sa veľmi zlepšil, už skoro vôbec neboli. Maly zázrak po 15 rokoch má prestáva bolieť mechur a prostata. Som nekonečne rad, ešte sa pre istotu celkom netesim, keby sa to náhodou vrátilo, dúfam že nie. Pijem aj zeler, je to perfektný detox, mám úplne iný žalúdok. Dá sa kúpiť zeler dokonca čerstvý, blízko je zelovoc Maďar a ten ho má zo záhrady. No ako sa upravil žalúdok, hlava tiež neboli, je to tiež požehnanie. Spánok sa tiež zlepšuje.
Bolia akurát krize( cvičím) 2 x pilates denne pomáha a ešte boli noha mal som niekedy úraz. To je ale v pohode.

Takze Vám veľmi pekne ĎAKUJEM.
S pozdravom Martin


Dobrý den, chtěla bych pro ostatní, kteří hledají pomoc at už pro sebe, své děti, nebo dokonce své zvířátko. Já hledala pomoc pro svojí nemocnou 16ti letou fenku, měla vážné zánětlivé onemocnění dělohy, prodělala léčbu atb, ale stav byl kolísavý, zlepšila se trochu, ale bylo to stále vážné s co tedy pro ni udělat dál. Po podání probiotik se  fence velmi ulevilo. Zánět odezněl, vrátila se jí chuť k jídlu a má se k světu. Efekt již po týdnu. Po třech týdnech zdravá.  Zkusili jsme užívat i v rodině preventivně v tomto chřipkovém období všem nám to prospívá i dětem. Určitě se k němu bude vracet.

Velmi doporučuji a děkuji.  Jana K.


Chci vám poděkovat za účinná doporučení, která jste mi dali během telefonické konzultace.

Můj syn měl suchý kašel před 3 týdny, o několik dní později můj manžel začal kašlat taky, a pak já.

Báli jsme se navštívit lékaře, takže nevíme, jestli to byl COVID-19 nebo chřipka. Vzhledem k tomu, že na nový virus stále neexistuje lék, rozhodli jsme se izolovat celou rodinou a léčit se podle vaší metody.

Za prvé, každý z nás pil intenzivní sadu probiotik. Na Vaše doporučeni jsme také inhalovali cibuli s česnekem podle vaší receptury. Na noc jsme si pouštěli aroma difuzér s éterickými oleji z čajovníku, máty a eukalyptu. Natírali jsme si hrudník zázvorovou šťávou nejméně dvakrát denně. Odstranili jsme mléčné výrobky, skoro vše živočišné, bílkoviny a lepek.

Taková léčba byla velmi efektivní. Již 2. den se suchý kašel postupně změnil na vlhký a začali jsme odkašlávat hlen. Tak to byla hrůza, co z nás všechno šlo ven! Ke konečnému uzdravení však došlo až po 2 týdnech.

Chci vám poděkovat za to, že jste lidem doporučujete cenné informace. Jsme rádi, že zotavili se bez antibiotik. Přejeme vám dobré zdraví!

Alena


Můj syn (5,5 let) měl velmi dlouho zácpu po dobu 6 dnů. Kamarád mi doporučil udělat dítěti dva klystýry ze sodou ráno a večer, a v průběhu dne dávat každou hodinu 0,5 čajové lžičky probiotik. Již první den začaly střeva syna obnovovat svou práci. Po 3 dnech byla jeho stolice zcela normalizována. Dávala jsem probiotika 4x denně dalších 10 dnů. Děkuji moc!

Hana


Asi už 14 dní mě bolel zub, a to tak, že bolela celá polovina hlavy a ucho. Probiotika beru týden, 4-5x denně a bolest ustoupila, cítím ji už jen lehce pod zubem, můžu na něj i kousat. Děkuji

Ilona D.


Přípravky na bázi Bacillus subtilis mi velmi pomohly na moje zažívací potíže způsobené bakterií dovezenou z Filipín. Díky těmto přípravkům jsem nemusela brát silné antibiotika a do dvou týdnů jsem se úplně vyléčila. Určitě mohu jen doporučit.

Kateřina B.


Je mi 37 let a měla jsem silnou streptokokovou angínu. I když neužívám antibiotika, můj stav byl natolik žalostný, že jsme neměla téměř v krku díru. Celé hrdlo totálně zhnisané, lymfatické uzliny nafouklé. Jelikož jsem nemohla ani pít, hrozila mi hospitalizace kvůli poruchám ledvin. Přistoupila jsem na antibiotika. Tablety jsem po kouskách přes bolest polykala. Po dobrání antibiotik se mi krk zlepšil, ale nevyléčil. Navíc mi přestalo fungovat trávení, střeva byla vymydlená po antibiotikách, střevní mikrobiom totálně stržený. A já dostala velmi silný průjem ( až 15-20 denně na záchodě) plus bolesti a křeče. Dostala jsem od blízké kamarádky tip, tak jsem hledala  a narazila na stránky s probiotiky s Bacillus subtilis. Nejdříve jsem volala a konzultovala můj stav s kamarádem. Pak jsme si ještě vyměnili pár emailů a já si je objednala. Po necelém týdnu užívání se začal průjem snižovat, postupně frekvence klesala a také bolesti a křeče v břichu postupně odeznívaly. Během dvou týdnů se stav vrátil do normálu, nicméně ještě jsem pokračovala v užívání. Chtěla bych ještě poděkovat za velice ochotný a vstřícný přístup. Toto je moje osobní zkušenost.

Andrea


Produkty s Bacillus subtilis jsem začala brát poté, co jsem se rok léčila s antibiotiky kvůli komplikovanému průběhu boreliózy a dalších klíšťových koinfekcí. Tyto infekce mi způsobily zánět mozku a míchy, takže mi ztuhla šíje, svaly i klouby, probíhalo brnění v končetinách a cítila jsem velké bolesti v celém těle. ATB mi zabíraly na tyto potíže, že mi částečně odezněly, ale do dvou týdnů po jejich dobrání se mi potíže zase začaly vracet a musela jsem znovu podstoupit další kůry. Podle testů, ale infekce stále zůstávaly v těle. Probiotika jsem začala brát, když mi opět začala tuhnout šíje a jaké bylo mé překvapení, když jsem úlevu pocítila hned během prvního dne. Subjektivně je mi při užívání těchto produktů každý den o něco lépe a z mého pohledu jejich účinky předčily účinky ATB a to bez žádných vedlejších účinků. Léčba stále pokračuje, ale mám teď velkou naději, že povede k uzdravení.

Dita Ř.  


Můj syn trpí od pěti let alergií na pyl. Zvláště silnou reakci má na pyl břízy. To se projevuje formou otoků očí, nosu a plic. Dítě prodělávalo velmi těžké období během kvetení břízy. Trpělo astmatickými záchvaty, které zpravidla vedly k bronchitidě nebo pneumonii. Začátkem května jsem mu po dobu tří týdnů začala podávat po 5-6 tabletách probiotik. Výsledek překonal veškerá očekávání. Syn byl schopen absolvovat školní docházku až do konce školního roku, zatímco v předchozích letech obvykle zameškal ze školy kvůli nemoci celý měsíc.

Pavlína M


V 7. měsíci těhotenství jsem onemocněla chřipkou. Dostala jsem od doktora léky a brala je tři týdny, ale nedošlo k úplnému uzdravení. Jeden známý mi doporučil probiotika s Bacillus subtilis. Začala jsem je aplikovat, rozpustila jsem v ústech každou hodinu jednu tabletu. Již druhý den večer se zdravotní stav začal zlepšovat a po pěti dnech všechny příznaky onemocnění zcela odezněly. A mé dítě se narodilo v řádném termínu a naprosto zdravé.

Julie B


Ve věku pěti let onemocněla dcera těžkou angínou, měla vysokou horečku 39 °C, mandle byly pokryty hnisem a zvětšené. Začali jí podávat probiotika po jedné tabletě každou hodinu. Musila ji cucat, aby se bakterie, která obsahuje preparát, začala množit v ústech. Druhý den teplota klesla na 37,8°C. A tak se z toho postupně dostala.

Petra B


V prosinci jsem onemocněl zánětem ledvin. Měl jsem těžké bolesti zad a bolesti při močení. Během dne jsem bral po 2-3 tabletách probiotik každou 1-2 hodiny. Večer se mi zvýšila teplota na 40°C. Příští ráno jsem se cítil mnohem lépe, teplota klesla na 38°C. Pokračoval jsem v užívání. Ráno následujícího dne teplota klesla na 36,6 °C a bolest v oblasti ledvin se výrazně snížila. Pokračoval jsem v užívání celý další týden po dvou tabletách 5-6krát denně a postupně se můj zdravotní stav vrátil opět do normálu.

Pavel M


Od dětství trpím na chronická nachlazení a angíny, skoro celý rok mam ucpaný nos. Obvykle jsem byla nemocná i několikrát za rok. Zahájila jsem preventivně užívání preparátů s Bacillus subtilis, vždy na jaře a na podzim. A tak se mi podařilo výrazně omezit má onemocnění na jedno ročně a moje rýma už není chronická.

Vladimíra Š


V září jsem byl hospitalizován v oddělení infekčních nemocí s diagnózou virové hepatitidy typu B ve stupni mírné závažnosti. Souběžně s lékařem předepsanou medikací jsem užíval probiotika po osmi tabletách denně. Po týdnu léčby krevní testy ukázaly pokles bilirubinu. Užívání probiotik trvalo ještě dalších 10 dní. Opakovaný krevní test provedený pátý den po ukončení léčby ukázal pokles bilirubinu na normál. Po propuštění z nemocnice byly všechny následující krevní testy normální.

Petr K


Během procházky v lese se mi na kůži přisálo klíště, které bylo kvalifikováno jako „infikované encefalitidou“. Druhý den jsem měla horečku kolem 38°C. Bylo mi špatně: slabost, ospalost, zvracení. Měla jsem již dobrou osobní zkušenost se probiotiky s Bacillus subtilis, a tak jsem začala užívat po dvou tabletách 6-7krát denně. Teplota 37-38 °C byla zvýšená po dobu jednoho týdne, pak se vrátila do normálu. Po měsíci této léčby jsem šla na krevní testy. Analýza ukázala, že moje tělo se zachovalo jako po očkování proti encefalitidě a v důsledku toho jsem si vyvinula stabilní imunitu. Lékaři byli velmi překvapeni stejně jako já.

Eva N


Ráno jsem si všiml červené skvrny o rozměrech 4-5 mm v pravém oku. Jelikož jsem sám lékař, rozhodl jsem se, že se budu léčit sám a začal jsem hned užívat antibiotika. Po osmi dnech však nedošlo k žádnému zlepšení, naopak došlo k silnému zarudnutí a výraznému otoku dolního víčka. V důsledku toho jsem vysadil všechna antibiotika a zahájil léčbu gelem s Bacillus subtilis. Rozmíchal jsem preparát ve vodě 1:1 a kapal jsem si do postiženého oka 3-4 kapky 6krát denně. Zároveň jsem začal užívat probiotika po dvou tabletách 4-5krát denně. Čtvrtý den byl zaznamenán pozitivní účinek: téměř úplné zmizení otoku. Bolestivost ustoupila a snížilo se zarudnutí oka. Pokračoval jsem s užíváním dalších šest dní. Poté jsem navštívil očního lékaře, který potvrdil úplné zmizení zánětu v rohovce a uzdraveni celého oka.

Jaroslav N


Moje dítě trpělo od narození do jednoho měsíce zácpou. Musila jsem mu dávat klystýry. Diagnostikování lékaře bylo neradostné: diatéza a střevní disbakterióza. Začala jsem dítěti podávat probiotika po 1/4 tablety 2-3krát denně. A postižená místa na pokožce jsem mazala několikrát denně gelem. Následujícího dne dítě mělo poprvé v životě krásně vyprázdněná střeva a v následujících dnech se vše dál zlepšovalo. Do konce týdne od zahájení léčby se pokožka vyčistila a celkově zlepšila.

Marcela B


Prošla jsem kombinovanou léčbou rakoviny prsu. Poté jsem měla příznaky růže na pokožce pravého předloktí a lymfostázy pravé ruky. Měla jsem zimnice a teplotu 39°C. Začala jsem léčení produkty na bázi Bacillus subtilis. Brala jsem po dvou až třech tabletách 5-6krát denně. Dávala jsem si obklady na ruku s gelem 2-3krát denně (v ředění 1: 4 s vodou). Po třech dnech takové léčby jsem se cítila lépe. Červené skvrny fleky se zmenšily a otoky kůže se snížily. Léčba pokračovala dalších sedm dní. Zčervenání a otoky kůže zmizely.

Marcela Z


Moje fena (12 let, váha 20 kg) měla hnisavý zánět dělohy. Odmítala jíst, začala pít hodně vody, byla zesláblá a zvracela.

Doktor doporučil operativní odstranění dělohy. Vzhledem k věku psa jsem se rozhodl pokusit se vyléčit nebo alespoň zmírnit celkový stav zvířete jinými prostředky. Pro zmírnění intoxikace byla podána intravenózní kapačka chloridu sodného 0,9% 200 ml.

Na doporučení jsme nasadili preparát s Bacillus subtilis, stav psa stabilizoval, zvracení zmizelo, ale pes stále odmítal jíst, hnisavý výtok se nezměnil. Zvýšili jsme dávkování na 3krát denně po 2 tabletách. Začali jsme dělat výplachy dělohy gelem 1x denně (Gel byl zředěn teplou vařenou vodou 1:5). Stav psa se začal pomalu zlepšovat, začal jíst maso, pít méně, hnisavé výtoky se snížily, ale teplota byla zvýšená.

Po třech dnech bylo vidět zlepšení, po dalších 4 dnech se vše srovnalo do normálu. Pokrčovali jsme ještě pár dní a pes se cítí dobře.

Bára K.


Po dobu 7 let v zimním období se mi vždy na rukou objevil ekzém. Ruce mě velmi svědily, a to svědění mě probouzelo i v noci. Styděla jsem se, někde s takovýma rukama ukázat mezi lidmi. Snažila jsem se v práci schovávat ruce před svými kolegy, protože byly v hrozném stavu. Kamarád mi poradil absolvoval kurz očistných klystýrů ze sodou a 9 denní kurz očisty jater. Upravila jsem svoji stravu a každé ráno začala pít celerovou šťávu a pila jsem taky intenzivní probiotickou kůru. Tato zima byla první, kdy se mi neobjevil ekzém, a kůže na mých rukách zůstala čistá a hladká! Děkuji.

Markéta.


Před 2 dny večer mě začalo bolet v krku. Vzpomněla jsem si, že mám ještě nedobranou krabičku probiotik. Začala jsem ho brát každou 1-2 hodiny po 1/2 lžičky. Následující den bolest výrazně poklesla a po 2 dnech úplně zmizela.

Alena


Můj manžel měl na hlavě mokrou ránu neznámého původu. To, co jsme používali na hojeni bylo k ničemu. Více než šest měsíců jsme s tím bojovali a nedošlo k žádným významným výsledkům. Dokud přátelé nedoporučili vyzkoušet gel. Nejprve ji manžel bral jako další mast. Tento gel zahojil ránu za 2 týdny! Výsledkem jsme byli velmi překvapeni. Nyní máme pořad v chladničce gel!
Jana


S manželkou jsme šli o víkendu do restaurace. Doma se nám udělalo špatně a měli jsme zažívací potíže. Téměř každou hodinu jsme začali brát po 2 tablety probiotik. Pozitivní výsledek byl již příští den. Práce střev byla obnovena a celkově se nám normalizovalo zdraví. Ale moje žena a já jsme se rozhodli, že budeme pít ještě další týden pro jistotu. Skvělý preparát! Nyní v takových případech budeme používat jen probiotika!
Roman


Měl jsem na rameni velikou bradavici, která mi vadila když jsem si sundával oblečení a bylo to velmi nepříjemné. Ráno a večer jsem ji potíral gelem po dobu 2 měsíců. Bradavice se začala zmenšovat. Jednou mi cela odpadla a nyní po ní zbývá jen malá skvrna.

Pavel L


Díky vašim doporučením jsem se úplně zbavil chronické bronchitidy na kterou jsem trpěl déle než půl roku. Děkuji moc !! Podle vaší rady jsem každý den dělal inhalace z cibule a česneku a užíval jsem intenzivní probiotickou kůru. Mohu znovu žít jako dřív.

Igor


Pokud máte zájem o konzultaci jak využít sílu Bacillus subtilis pro Vás, napište nám, rádi Vám poskytneme konzultaci bezplatně.